Studio Buta Specjalistycznego ORTOS jest częścią Zakładu Wyrobu Obuwia Ortopedycznego i powstało specjalnie dla promowania niszowego produktu, jakim niewątpliwie jest specjalistyczne obuwie dla diabetyków.   Aby dotrzeć do jak najszerszego grona osób poszukujących obuwia specjalistycznego staramy sie uczestniczyć we wszelkiego rodzaju wystawach i spotkaniach w kraju i zagranicą, co pozwala na powiększanie naszej wiedzy oraz wdrażaniu coraz nowszych technologii i materiałów przy produkcji obuwia ortopedycznego.


Targi Obuwnicze
     
     

Obuwie Ortos otrzymało atest uprawniający do stosowania znaku "obuwie dla diabetyków" nadany przez Centralne Laboratorium Przemysłu Obuwniczego w Krakowie.


Dyplom dla Obuwia Ortos - targi Diabetica Expo 2006   Początki firmy sięgają roku 1977. Przez wszystkie lata istnienia zajmujemy się produkcją obuwia ortopedycznego. Latami ciężkiej i żmudnej pracy nabieraliśmy coraz większego doświadczenia, aby jak najlepiej służyć swoim klientom.
Ciągła współpraca z wieloma Instytucjami i Przychodniami oraz Ośrodkami Szkolno-Wychowawczymi oraz juz 17-letnia kooperacja ze Stołeczną Poradnią Zaopatrzenia Ortopedycznego w Warszawie, tylko ugruntowuje naszą pozycje na rynku obuwia specjalistycznego. więcej o firmie -->


www.obuwie-ortos.pl :: Bytom ul. Piekarska 36 :: tel./fax: 032 282 63 61

STUDIO BUTA SPECJALISTYCZNEGO ORTOS